Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informacje

E-DZIENNIK - logowanie

E-DZIENNIK - instrukcja

Plan lekcji

Plan dowozów uczniów

Zajęcia pozalekcyjne

Dla rodziców

Lista podręczników

Kalendarz roku szkolnego

Kalendarz konkursów

Ochrona danych osobowych

Sprawozdanie finansowe za rok 2018

Dokumenty Szkolne

Statut szkoły

Ceremoniał szkolny

Koncepcja rozwoju szkoły

Plan pracy szkoły

Szkolny zestaw programów nauczania

Wymagania edukacyjne

Program wychowawczo - profilaktyczny

Regulaminy

Licznik odwiedzin:255098

 

„MY GODOMY PO NASZYMU” NA „WIANKACH”

W dniu 23 czerwca 2017 r. w ramach projektu „Kreatywni i wierni tradycji" odbyła się impreza pod nazwą „Wianki”, w której udział wzięła grupa „My godomy po naszymu”.
W barwnym pochodzie przemaszerowaliśmy
z ulicy Górków, ulicami Wojska Polskiego
i Jana Pawła II nad BALATON. Pochód prowadziła „Orkiestra Dęta Miejska Górka”. Nad BALATONEM były puszczane na wodę wianki. W części artystycznej wystąpiliśmy
z programem  w gwarze wielkopolskiej.

W noc puszystą, granatową ściga się nietoperz z sową.
 Kwiat paproci kwitnie w lesie, rzeka sto światełek niesie.
Stokrotkowe i chabrowe płyną wianki sobótkowe…

Na zakończenie złożyliśmy wszystkim Janom i Janinom życzenia  i zaśpiewaliśmy piosenkę „Ślypska zielone”, która została przez zebranych przyjęta wielkimi brawami.

Mirosława Olszak