Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

W dniu 24 czerwca po mszy świętej na boisku szkolnym odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016.
W trakcie apelu dyrektor szkoły wręczył nagrody uczniom za 100% frekwencję oraz pożegnał odchodzącą na emeryturę nauczycielkę naszej szkoły
Panią Elżbietę Chwierot.
Następnie dyrektor szkoły wraz wychowawcami klas czwartych i piątych wręczyli uczniom świadectwa z wyróżnieniem. Pozostali uczniowie otrzymali świadectwa z rąk wychowawców w salach lekcyjnych.

Pan Dyrektor przypomniał uczniom, aby z wakacji przesyłać do szkoły widokówki.
Słonecznych, radosnych i bezpiecznych wakacji.

 

UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA SZKOŁY

Uczniowie klas szóstych Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej Miejskiej Górce w Sali Ośrodka Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Miejskiej Górce pożegnali szkołę. Podczas uroczystości, która odbyła się 23 czerwca
2016 roku, Dyrektor Szkoły wręczył uczniom zaświadczenia ukończenia szkoły. Najlepsi uczniowie otrzymali zaświadczenie z wyróżnieniem, a ich rodzice odebrali listy gratulacyjne.

Czytaj więcej...

PRZEDSMAK WAKACJI – KLASA 4 B NA WYCIECZCE

We wtorek 21 czerwca klasa 4b wybrała się na wycieczkę do Leszna. Najpierw spędziliśmy dwie godziny na basenie Akwawit. Tutaj korzystaliśmy ze wszystkich atrakcji – jacuzzi, wodotrysków, gejzerów i leżanek do masażu. Jednak największym zainteresowaniem cieszyły się zjeżdżalnie. Chętni mogli też popływać w 25-metrowym basenie sportowym.

Czytaj więcej...

ROZSTRZYGNIĘCIE CAŁOROCZNEGO KONKURSU WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH

Na czym polega brytyjska tradycja 5 o’clock? Czym jest Clochán na bhFómharach? Jakie zwierzęta pojawiają w godle Australii? Dlaczego te zwierzęta? Na te i inne pytania odpowiedzi znają uczniowie klas czwartych przejawiający zainteresowanie kulturą, historią i geografią krajów anglojęzycznych.

Czytaj więcej...