Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informacje

E-DZIENNIK - logowanie

E-DZIENNIK - instrukcja

Plan lekcji

Plan dowozów uczniów

Zajęcia pozalekcyjne

Dla rodziców

Lista podręczników

Kalendarz roku szkolnego

Kalendarz konkursów

Ochrona danych osobowych

Sprawozdanie finansowe za rok 2018

Dokumenty Szkolne

Statut szkoły

Ceremoniał szkolny

Koncepcja rozwoju szkoły

Plan pracy szkoły

Szkolny zestaw programów nauczania

Wymagania edukacyjne

Program wychowawczo - profilaktyczny

Regulaminy

Licznik odwiedzin:216406

WICEMISTRZOSTWO W TRÓJBOJU LEKKOATLETYCZNYM

29 maja 2015r. na stadionie sportowym "Sparta" w Miejskiej Górce odbyły się Gminne Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Trójboju Lekkoatletycznym oraz sztafety 8 x 50 metrów w kategorii dziewcząt i chłopców. Zawody organizowane były przez Szkołę Podstawową
w Miejskiej Górce. Dwie najlepsze drużyny uzyskały awans do finału powiatowego, który odbył się w Rawiczu 18 czerwca 2015 roku.
W Rawiczu spotkały się najlepsze drużyny
w powiecie.
W kategorii dziewcząt w finale powiatowym nasza reprezentacja szkolna wywalczyła V miejsce, natomiast w kategorii chłopców II miejsce - tym samym staliśmy się WICEMISTRZAMI POWIATU RAWICKIEGO W TRÓJBOJU LEKKOATLETYCZNYM. W sztafetach 8 x 50 metrów reprezentacja chłopców uzyskała wynik 1:06 co dało nam IV miejsce w powiecie. Szkołę reprezentowali uczniowie: Bajon Klaudia, Dąbrowicz Kinga, Ratajczak Maria, Kwiatkowska Kinga, Andrzejewska Zuzanna, Wilkowska Patrycja, Paluszkiewicz Kamila, Szypkowski Kamil, Skrzypczak Damian, Walkowiak Jakub, Stachowski Marcin, Andrzejewski Szymon, Ryznar Patryk, Śliwiński Jakub, Wciórka Kacper, Frąckowiak Kacper.
GRATULUJEMY WIELKIEGO SUKCESU I CZEKAMY NA KOLEJNE W PRZYSZŁYM ROKU.

Sławomir Polowczyk