Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informacje

E-DZIENNIK - logowanie

E-DZIENNIK - instrukcja

Plan lekcji

Plan dowozów uczniów

Zajęcia pozalekcyjne

Dla rodziców

Lista podręczników

Kalendarz roku szkolnego

Kalendarz konkursów

Ochrona danych osobowych

Sprawozdanie finansowe za rok 2018

Dokumenty Szkolne

Statut szkoły

Ceremoniał szkolny

Koncepcja rozwoju szkoły

Plan pracy szkoły

Szkolny zestaw programów nauczania

Wymagania edukacyjne

Program wychowawczo - profilaktyczny

Regulaminy

Licznik odwiedzin:216320

XVI POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

19 czerwca 2015 roku na stadionie sportowym "Sparta" w Miejskiej Górce odbył się XVI Powiatowy Turniej Piłki Nożnej o puchar starosty rawickiego. Dziewczęta reprezentujące naszą szkołę wywalczyły
3 miejsce w całym turnieju. Każda zawodniczka otrzymała medal oraz nagrodę ufundowaną przez starostwo powiatowe.
Zdobywczynie brązowego medalu to: Subera Weronika, Langner Aleksandra, Horała Patrycja, Ratajczak Maria, Tomkiewicz Kamila, Włodarczyk Roksana, Barteczka Anna, Roszkiewicz Natasza, Szafraniak Katarzyna.
W kategorii chłopców nasza szkolna reprezentacja wywalczyła 3 miejsce w grupie. Wynik ten nie dawał awansu do dalszego udziału w turnieju. Uczniowie reprezentujący drużynę chłopców to: Skrzypczak Igor, Stachowski Marcin, Walkowiak Jakub, Szwarc Dominik, Staśkiewicz Aleksander, Juskowiak Mateusz, Wojciechowski Jan, Skrzypek Grzegorz.
Wszystkim zawodnikom życzymy dużo zdrowia i dalszych sukcesów.

Sławomir Polowczyk