Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informacje

E-DZIENNIK - logowanie

E-DZIENNIK - instrukcja

Plan lekcji

Plan dowozów uczniów

Zajęcia pozalekcyjne

Dla rodziców

Lista podręczników

Kalendarz roku szkolnego

Kalendarz konkursów

Ochrona danych osobowych

Sprawozdanie finansowe za rok 2018

Dokumenty Szkolne

Statut szkoły

Ceremoniał szkolny

Koncepcja rozwoju szkoły

Plan pracy szkoły

Szkolny zestaw programów nauczania

Wymagania edukacyjne

Program wychowawczo - profilaktyczny

Regulaminy

Licznik odwiedzin:216321

ROWEROWA SOBOTA

W upalny sobotni poranek 13 czerwca grupa uczniów naszej szkoły wybrała się na XIII Rowerówkę Dookoła Gminy pod hasłem „Jedziemy z Markiem”. Głównym celem imprezy było przypomnienie uczestnikom zmarłego tragicznie Marka Ratajczaka, propagatora turystyki rowerowej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.
Uczniowie klas starszych przemierzyli tego dnia aż 33 kilometry. Trasa rajdu obejmowała Miejską Górkę, Gostkowo, Skoraszewice, Kołaczkowice, Dłoń, Piaski, Konary, Sobiałkowo i Miejską Górkę. Podczas postoju na Piaskach uczniowie naszej szkoły dokonali pomiaru dębu posadzonego w 2012 roku na cześć śp. Marka Ratajczaka. Zmęczeni upałem, ale z uśmiechami na twarzach, około godziny 16:00 wróciliśmy do Miejskiej Górki. Grupą kierował pan Kamil Zbaraż, a wspierały go panie: Katarzyna Kędzia oraz Mirosława Ciesielska.

Mirosława Ciesielska