Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informacje

E-DZIENNIK - logowanie

E-DZIENNIK - instrukcja

Plan lekcji

Plan dowozów uczniów

Zajęcia pozalekcyjne

Dla rodziców

Lista podręczników

Kalendarz roku szkolnego

Kalendarz konkursów

Ochrona danych osobowych

Sprawozdanie finansowe za rok 2018

Dokumenty Szkolne

Statut szkoły

Ceremoniał szkolny

Koncepcja rozwoju szkoły

Plan pracy szkoły

Szkolny zestaw programów nauczania

Wymagania edukacyjne

Program wychowawczo - profilaktyczny

Regulaminy

Licznik odwiedzin:216320

Kamil Szyka drugi raz laureatem Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce

W dniu 18 czerwca 2014 w Chodzieży odbyła się uroczystość zakończenia XVIII Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce. Organizatorami konkursu byli: Stowarzyszenie Gmin
i Powiatów Wielkopolski, Samorząd Województwa Wielkopolskiego oraz Wielkopolski Kurator Oświaty. Patronat honorowy nad konkursem sprawował Marszałek Województwa Wielkopolskiego.
W uroczystości udział wzięli laureaci konkursu i nauczyciele. Nagrody i dyplomy laureatom oraz nauczycielom - opiekunom laureatów wręczali organizatorzy: Przewodniczący Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Wielkopolski oraz Kurator Oświaty. Jedynym laureatem konkursu z powiatu rawickiego był uczeń klasy V Szkoły Podstawowej w Miejskiej Górce Kamil Szyka. W roku bieżącym powtórzył sukces, który odniósł w roku ubiegłym. Opiekunem laureata (zarówno w roku 2013 jak i 2014) była Pani Małgorzata Czapiewska nauczyciel historii Szkoły Podstawowej w Miejskiej Górce.

Małgorzata Czapiewska