Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informacje

E-DZIENNIK - logowanie

E-DZIENNIK - instrukcja

Plan lekcji

Plan dowozów uczniów

Zajęcia pozalekcyjne

Dla rodziców

Lista podręczników

Kalendarz roku szkolnego

Kalendarz konkursów

Ochrona danych osobowych

Sprawozdanie finansowe za rok 2018

Dokumenty Szkolne

Statut szkoły

Ceremoniał szkolny

Koncepcja rozwoju szkoły

Plan pracy szkoły

Szkolny zestaw programów nauczania

Wymagania edukacyjne

Program wychowawczo - profilaktyczny

Regulaminy

Licznik odwiedzin:216406

Żegnaj szkoło! Witajcie wakacje!

W dniu 26 czerwca 2014 o godzinie 8:00 odbył się apel podsumowujący kończący się rok szkolny 2013/2014. Uczniowie, którzy brali udział w konkursach organizowanych przez szkołę i zawodach sportowych otrzymali tego dnia nagrody i dyplomy.

O godzinie 17:00 w OKSiAL w Miejskiej Górce odbyło się uroczyste zakończenie edukacji uczniów klas szóstych naszej szkoły.
W uroczystości uczestniczyli oprócz uczniów klas szóstych przedstawiciele władz gminy, rady rodziców, rodzice szóstoklasistów, grono pedagogiczne i uczniowie klas piątych.
Uczniowie otrzymali świadectwa ukończenia szkoły podstawowej. 13 uczniów uzyskało świadectwo z wyróżnieniem. Tytułem Prymusa Szkoły została nagrodzona Patrycja Frąckowiak.

W dniu 27 czerwca po mszy świętej na boisku szkolnym odbyło się uroczyste zakończenie roku szklonego 2013/2014. Dyrektor szkoły wraz wychowawcami klas czwartych i piątych wręczyli uczniom świadectwa z wyróżnieniem. Pozostali uczniowie otrzymali świadectwa z rąk wychowawców w klasach lekcyjnych.