Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informacje

E-DZIENNIK - logowanie

E-DZIENNIK - instrukcja

Plan lekcji

Plan dowozów uczniów

Zajęcia pozalekcyjne

Dla rodziców

Lista podręczników

Kalendarz roku szkolnego

Kalendarz konkursów

Ochrona danych osobowych

Sprawozdanie finansowe za rok 2018

Dokumenty Szkolne

Statut szkoły

Ceremoniał szkolny

Koncepcja rozwoju szkoły

Plan pracy szkoły

Szkolny zestaw programów nauczania

Wymagania edukacyjne

Program wychowawczo - profilaktyczny

Regulaminy

Licznik odwiedzin:216320

WYCIECZKA ŚWIETLICY OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZEJ „MAJSTER – KLEPKA”

Od października 2013 roku na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej
w Miejskiej Górce działa świetlica opiekuńczo-wychowawcza pod nazwą „Majster-klepka”. Podsumowaniem pracy i nagrodą dla jej uczestników była w dniu 07.06.2014r. wycieczka do parku linowego „Tarzan”
w Lesznie. Udział wzięło 20 uczestników
oraz 2 opiekunów.
Grupa wyjechała spod Szkoły Podstawowej w Miejskiej Górce. Po przyjeździe do Leszna dzieci zmagały się z trudnościami na wysokościach pokonując 2 trasy w parku linowym. Następnie cała grupa przeszła na stadion im. Alfreda Smoczyka w Lesznie gdzie odbywały się mecze Footballu Amerykańskiego. Uczestnicy poznali podstawy gry, którą do tej pory mogli oglądać w telewizji. Dzięki uprzejmości drużyny Leszczyńskiej Hunters, każdy mógł przymierzyć ochraniacze na piersi oraz kask zawodników. Po około godzinnej wizytacji na stadionie leszczyńskim udaliśmy się na posiłek, a następnie wróciliśmy do Miejskiej Górki. Uczestnicy byli zadowoleni i pełni wrażeń z wyjazdu.

Kamil Zbaraż