Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Żegnaj szkoło! Witajcie wakacje!

W dniu 26 czerwca 2014 o godzinie 8:00 odbył się apel podsumowujący kończący się rok szkolny 2013/2014. Uczniowie, którzy brali udział w konkursach organizowanych przez szkołę i zawodach sportowych otrzymali tego dnia nagrody i dyplomy.

Czytaj więcej...

PIKNIK RODZINNY

W środę 25 czerwca br. dzieci ze Szkoły Podstawowej w Miejskiej Górki z oddziału przedszkolnego 3-4 latki wraz z rodzicami
i wychowawczynią Anną Jagła wzięli udział w PIKNIKU RODZINNYM w KARCU.

Czytaj więcej...

Kamil Szyka drugi raz laureatem Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce

W dniu 18 czerwca 2014 w Chodzieży odbyła się uroczystość zakończenia XVIII Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce. Organizatorami konkursu byli: Stowarzyszenie Gmin
i Powiatów Wielkopolski, Samorząd Województwa Wielkopolskiego oraz Wielkopolski Kurator Oświaty. Patronat honorowy nad konkursem sprawował Marszałek Województwa Wielkopolskiego.

Czytaj więcej...

Nasi językowcy

Maj był okazją dla uczniów klas piątych, by sprawdzić się w międzygminnym konkursie języka angielskiego. W czerwcu z kolei z zawiłościami tego języka zmagali się pozostali uczniowie naszej szkoły.

Zwycięzcami zostali

Czytaj więcej...