Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informacje

E-DZIENNIK - logowanie

E-DZIENNIK - instrukcja

Plan lekcji

Plan dowozów uczniów

Zajęcia pozalekcyjne

Dla rodziców

Lista podręczników

Kalendarz roku szkolnego

Kalendarz konkursów

Ochrona danych osobowych

Sprawozdanie finansowe za rok 2018

Dokumenty Szkolne

Statut szkoły

Ceremoniał szkolny

Koncepcja rozwoju szkoły

Plan pracy szkoły

Szkolny zestaw programów nauczania

Wymagania edukacyjne

Program wychowawczo - profilaktyczny

Regulaminy

Licznik odwiedzin:191055

Artykuły

Sukcesy 2013-2014

SUKCESY - rok szkolny 2013/2014

Eliza Malcherek -  III miejsce w kategorii 11 – 13 lat w IX edycji Konkursu Plastycznego „GOSPODARSTWO TO NIE PLAC ZABAW” dla dzieci wiejskich – uczniów szkół podstawowych powiatu rawickiego.

Kacper Kusztelak – laureat w konkursie plastycznym „Praca – pasje, marzenia. Mój talent”

Hanna Kwiatkowska, Jakub Szpruta – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Praca – pasje, marzenia. Mój talent”

Daria Denes i Dominika Bystrzycka - III miejsce w powiatowych zawodach w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt

Szymon Strugała - I miejsce w Festiwalu Żywej Piosenki w kategorii od 10-13 lat

Piotr Wegnerowicz 4a, Aleksandra Strzępa 4a, Oskar Szczęsny 3c, Katarzyna Skrzypek 3c, Miłosz Szwarc 2c, Marlena Gryczka 1a – I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Judo

Karina Szwarc 3c, Łukasz Gryczka 2a, Kewin Wyrzykiewicz 2b, Korneliusz Szalkowski 6a – III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Judo

Grzegorz Skrzypek 4a – IV miejsce w Międzynarodowym Turnieju Judo

Kinga Dąbrowicz 3c, Mikołaj Wyrzykiewicz 6b, Maksymilian Bartczak 2c – V miejsce w Międzynarodowym Turnieju Judo

Szymon Strugała - I miejsce w I Międzygminnym Konkursie Piosenki
Anglojęzycznej dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów gmin Miejska Górka i
Krobia

Eliza Malcherek 5b, Amelia Florczyk 4a, Martyna Pietrula 1b, Wiktoria Płucieniczak 4a, Martyna Andrzejewska 5b, Mikołaj Haremski 3a, Wiktoria Pertek 3b, Oliwia Zbaraż 4a, Dominika Młoda 4a - NAGRODA PREZESA TOWARZYSTWA DZIECI I OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W RAWICZU W XX REGIONALNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM „MÓJ ŚWIAT, MOJE MARZENIA”

Klaudia ŚmierzchałaII miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Recytatorskim utworów Marii Konopnickiej

Kamila Tomkiewicz – I miejsce, Maria Pięta – III miejsce, Martyna Andrzejewska, Sandra Kaczmarek – wyróżnienie w VI POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNO – GRAFICZNYM  „PIĘKNO WOKÓŁ NAS”

Uczniowie klasy 5B: Dominika Wojtaszek, Eliza Malcherek, Klaudia Głowacz, Szymon Poprawa - wyróżnienie w WIELKOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM "NAMALUJ HISTORIĘ - POWSTANIE WIELKOPOLSKIE 1918"

Anastazja Gross z klasy 3A - laureatka konkursu plastycznego "CHWAŁA BOHATEROM" POWSTANIE WIELKOPOLSKIE OCZAMI MAJMŁODSZYCH

KONKURS PLASTYCZNY "ZWIERZYNA LEŚNA"
karegoria kl. 1 - 3
Wiktoria Pertek - I miejsce, Milena Misiewicz - II miejsce, Mikołaj Krzyżoszczak - wyróżnienie
kategoria kl. 4 - 6
Patrycja Wojtaszek - I miejsce, Eliza Malcherek - II miejsce, Jagoda Strugała - III miejsce, Katarzyna Szafraniak, Julia Grobelna, Wiktoria Sztur, Dawid Kląskała, Aleksandara Strzępa - wyróżnienie

Kamil Wzgarda - laureat WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z MATEMATYKI

Jakub Pawlicki – I miejsce w XVI Powiatowym Konkursie Muzyczno – Plastycznym Johann Strauss (syn)

Jakub Pawlicki - Grand Prix I Turnieju Recytatorskiego Poezji poświęconej Janowi Pawłowi II

Mikołaj Wyrzykiewicz – II miejsce w konkurencji Ne-Waza w kat. 60kg

Zofia Kempa – I miejsce w VIII Gminnym Konkursie im. Marii Konopnickiej w części plastycznej

Karina Szwarc i Patryk Rezner – I miejsce, Katarzyna Skrzypek – II i IV miejsce, Kinga Dąbrowicz – II i IX miejsce w Turnieju Judo Dzieci i Młodzików pod patronatem Ambasady Japonii w Polsce

Dawid Cłapka – III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Judo pod patronatem Wojewody Lubuskiego

Marlena Gryczka – I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Judo pod patronatem Wojewody Lubuskiego

Jakub Pawlicki – II miejsce w V Turnieju Recytatorskim Literatury Polskiej im. Jana Pawła II

Dominika Wojtaszek i Kamil Jankowiak – I miejsce w VII Powiatowym Turnieju Wiedzy o Mitach

Amelia Florczyk – I miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym o Pióro Burmistrza Miejskiej Górki

Kacper Staśkiewicz – I miejsce w konkursie historycznym „Z Dziejów Mojego Miasta”

Kacper Wciórka – III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym

Zuzanna Fetera – II miejsce i Szymon Strugała - III miejsce w XIII Rawickim Konkursie Informatycznym

Szymon Strugała – III miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym klas piątych

Oliwia Zbaraż – I miejsce i Zuzanna Otto – II miejsce w VIII Gminnym konkursie literackim o tytuł Baśniomistrza

Kacper Hądzlik – I miejsce i Jakub Walkowiak – III miejce w Powiatowym Konkursie Matematycznym klas III

Kamil Wzgarda – I miejsce i Miłosz Matuszczak – III miejsce w I Gminnym Konkursie Matematycznym „SUPERMATEMATYK”

Zuzanna Skroka – I miejsce i Kinga Śmierzchała – II miejsce w Powiatowym Konkursie Młodych Dziennikarzy

Kamil Szyka – laureat Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce