Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informacje

E-DZIENNIK - logowanie

E-DZIENNIK - instrukcja

Plan lekcji

Plan dowozów uczniów

Zajęcia pozalekcyjne

Dla rodziców

Lista podręczników

Kalendarz roku szkolnego

Kalendarz konkursów

Ochrona danych osobowych

Sprawozdanie finansowe za rok 2018

Dokumenty Szkolne

Statut szkoły

Ceremoniał szkolny

Koncepcja rozwoju szkoły

Plan pracy szkoły

Szkolny zestaw programów nauczania

Wymagania edukacyjne

Program wychowawczo - profilaktyczny

Regulaminy

Licznik odwiedzin:195301

Artykuły

Nasze sukcesy 2016/17

SUKCESY - rok szkolny 2016/2017

Hankiewicz Natalia – Laureatka Regionalnego Konkursu Plastycznego „Mój świat, moje marzenia”.

Jankowiak Aleksandra – I miejsce w SZKOLNYCH ZAWODACH W TENISIE STOŁOWYM,
I miejsce (drużynowo) w GMINNYCH ZAWODACH W TENISIE STOŁOWYM

Jańczak Bartosz –II miejsce w SZKOLNYCH ZAWODACH W TENISIE STOŁOWYM, I miejsce (drużynowo) w GMINNYCH ZAWODACH W TENISIE STOŁOWYM

Krysiak AleksandraI miejsce w szkolnym konkursie plastyczno-językowym na najtrafniejsze zilustrowanie angielskiego przysłowia

Nowakowska Zofia - I miejsce w szkolnym konkursie ZOSTAŃ MISTRZEM PIĘKNEGO CZYTANIA

Zieliński Damian – II miejsce w ŚWIETLICOWYM TURNIEJU W PIŁCE NOŻNEJ STOLIKOWEJ

Wysocki Kacper – V miejsce (drużynowo) w MISTRZOSTWACH POWIATU RAWICKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ

Klasa 5c otrzymała tytuł Mistrzowie Rozwiązywania Łamigłówek (konkurs zorganizowany w ramach Tygodnia Języka Angielskiego)

Klasa 5c – II miejsce w SZKOLNYM KONKURSIE ŚPIEWANIA KOLĘD

Frąckowiak Maksymilian, Sobkowiak Patrycja, Włodarczyk Julia, Bandulet Sebastian, Wawrzyniak Artur, Świergocka Zuzanna, Maćkowiak Zuzanna, Lewek Igor, Radoła Patrycja, Kwiatkowski Antoni - II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Grach i Zabawach klas I-III

Stelmach Kacper - II miejsce w Konkursie Plastycznym „Podaruj Komuś Życie”

Wadas Franciszek - Wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Kangur

Giezek Natalia - I miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym klas III

Paweł Jańczak - III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym klas III

Wyrzykiewicz Karina - II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym klas III

Samól Rozalia - II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym klas III

Lokś Olaf - Mistrz Matematyki w Powiatowym Konkursie Matematycznym klas III

Maćkowiak Anna - III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym klas III

Wojciechowski Oskar - Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym ,,Kangur”; Tytuł Mistrza Matematyki w Powiatowym Konkursie Matematycznym klas III w Rawiczu

Wojciechowski Oskar, Zawieja Krystian, Wojtaszek Michał, Strzępa Miłosz, Ratajczak Mateusz, Bőhm Aleksandra, Nawrocka Weronika, Pawlicka Patrycja, Skupin Roksana, Szczepaniak Julia - II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Grach i Zabawach klas I-III

Nawrocka Weronika - III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym klas III w Rawiczu

Dubicka Lena, Dopierała Julia, Nawrocka Weronika - Laureat w Regionalnym Konkursie Plastycznym Pt.” Mój Świat, Moje Marzenia”

Gryczka Marlena - I Miejsce w MISTRZOSTWACH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH w JUDO POZNAŃ

Hankiewicz Natalia - Laureat w Regionalnym Konkursie Plastycznym Pt.” Mój Świat, Moje Marzenia”, Brązowe Pasmo w Konkursie Chórów Regionu Wielkopolski Zachodniej Projektu Akademii Chóralnej – Śpiewająca Polska 2017

Gryczka Łukasz - II Miejsce w MISTRZOSTWACH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH w JUDO  POZNAŃ, II miejsce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców, II miejsce w MISTRZOSTWACH POLSKI Ju-Jitsu

Orłowska Natalia - I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Gościu siądź pod mym liściem”

Basińska Amelia, Wojciechowska Maja, Misiewicz Martyna, Wadas Karolina, Słomiński Jakub, Goździk Maja - Brązowe Pasmo w Konkursie Chórów Regionu Wielkopolski Zachodniej Projektu Akademii Chóralnej – Śpiewająca Polska 2017

Kempa Zofia - I miejsce w XVI Powiatowym Konkursie Informatycznym

Basińska Amelia - III miejsce w XVI Powiatowym Konkursie Informatycznym

Stefan Jakub - II miejsce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych W Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców (Etap Powiatowy)

Głowacz Marika - III miejsce w Powiatowych zawodach w Tenisie Stołowym

Jańczak Bartosz - Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2017

Szwarc Miłosz - III miejsce w XVI Powiatowym Konkursie Informatycznym

Zieliński Damian - II miejsce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych W Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców (Etap Powiatowy)

Jankowiak Aleksandra - III miejsce w Powiatowych zawodach w Tenisie Stołowym

Haremski Mikołaj - Nagroda w Regionalnym Konkursie Plastycznym Pt.” Mój Świat, Moje Marzenia”, Nagroda w Powiatowym Konkursie Plastycznym ”Gościu, Siądź Pod Mym Liściem, A Odpocznij Sobie!”, I  miejsce w  Powiatowym Konkursie Plastycznym „ 25 Lat PSP- Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”

Stachowski Szymon - II miejsce w  Powiatowym Konkursie Plastycznym „ 25 Lat PSP- Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”

Dopierała Martyna, Kołata Wojciech, Kwiatkowska Hanna, Paluszkiewicz Kamila, Pertek Wiktoria, Ratajczak Maria - Brązowe Pasmo w Konkursie Chórów Regionu Wielkopolski Zachodniej Projektu Akademii Chóralnej – Śpiewająca Polska 2017

Pecyna Kacper - II miejsce w Mistrzostwach SZKÓŁ PODSTAWOWYCH w CZWÓRBOJU DLA CHŁOPCÓW

Gwizdek Mikołaj - II miejsce w Mistrzostwach SZKÓŁ PODSTAWOWYCH w CZWÓRBOJU DLA CHŁOPCÓW

Walkowiak Jakub - II miejsce w Mistrzostwach SZKÓŁ PODSTAWOWYCH w CZWÓRBOJU DLA CHŁOPCÓW, I miejsce w Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w BIEGACH PRZEŁAJOWY

Hądzlik Kacper - I Miejsce w MISTRZOSTWACH WIELKOPOLSKI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH w JUDO, III miejsce w MISTRZOSTWACH POLSKI Ju-Jitsu

Wilkowska Patrycja - III miejsce w Mistrzostwach POWIATU RAWICKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Ryznar Patryk - II miejsce w Mistrzostwach SZKÓŁ PODSTAWOWYCH w CZWÓRBOJU DLA CHŁOPCÓW

Aleksandra Siecla - II miejsce w Powiatowym Konkursie „POTYCZKI Z JĘZYKIEM POLSKIM”

Barteczka Jakub - II miejsce w Powiatowym Konkursie „POTYCZKI Z JĘZYKIEM POLSKIM”

Dąbrowicz Kinga - III Miejsce w MISTRZOSTWACH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH w JUDO POZNAŃ

Karina Szwarc - I miejsce w V Powiatowym Konkursie  MŁODYCH  DZIENNIKARZY w Kategorii SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Julia Włodarczyk - I miejsce w V Powiatowym Konkursie  MŁODYCH  DZIENNIKARZY w Kategorii SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Świst Przemysław - II miejsce w V Powiatowym Konkursie  MŁODYCH  DZIENNIKARZY w Kategorii SZKÓŁ PODSTAWOWYCH