Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informacje

E-DZIENNIK - logowanie

E-DZIENNIK - instrukcja

Plan lekcji

Plan dowozów uczniów

Zajęcia pozalekcyjne

Dla rodziców

Lista podręczników

Kalendarz roku szkolnego

Kalendarz konkursów

Ochrona danych osobowych

Sprawozdanie finansowe za rok 2018

Dokumenty Szkolne

Statut szkoły

Ceremoniał szkolny

Koncepcja rozwoju szkoły

Plan pracy szkoły

Szkolny zestaw programów nauczania

Wymagania edukacyjne

Program wychowawczo - profilaktyczny

Regulaminy

Licznik odwiedzin:226054

Wielkopolskie Dni Energii - rozstrzygnięcie konkursu

Miło nam poinformować, iż uczennice naszej szkoły Wiktoria Zelek z kl. 7c i Julia Dopierała z kl. 7d zostały laureatkami konkursu ekologicznego dla dzieci i młodzieży pt. „Cztery pory roku z OZE” organizowanego przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego.
Tematem przewodnim konkursu było promowanie odnawialnych źródeł energii oraz uświadomienie potrzeby zmiany nawyków uczniów, poprzez wprowadzenie w życie zasad racjonalnego gospodarowania energią
w gospodarstwach domowych, szkołach
i miejscach pracy. Przedmiotem konkursu było wykonanie według własnego pomysłu pracy - plakatu w dowolnej technice plastycznej. Kapituła konkursowa dokonała wyboru najlepszych prac. Wiktoria Zelek zajęła II miejsce, a Julia Dopierała - III miejsce w konkursie dla uczniów klas IV – VI.
Laureaci i wyróżnieni uczniowie zostali zaproszeni na uroczyste wręczenie nagród, które odbyło się 23 września na otwartym terenie Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
Gratulujemy uczennicom naszej szkoły!

Mariola Grobelna