Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informacje

E-DZIENNIK - logowanie

E-DZIENNIK - instrukcja

Plan lekcji

Plan dowozów uczniów

Zajęcia pozalekcyjne

Dla rodziców

Lista podręczników

Kalendarz roku szkolnego

Kalendarz konkursów

Ochrona danych osobowych

Sprawozdanie finansowe za rok 2018

Dokumenty Szkolne

Statut szkoły

Ceremoniał szkolny

Koncepcja rozwoju szkoły

Plan pracy szkoły

Szkolny zestaw programów nauczania

Wymagania edukacyjne

Program wychowawczo - profilaktyczny

Regulaminy

Licznik odwiedzin:217427

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

We wtorek 22 października odbył się w naszej szkole szkolny stopień Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa wielkopolskiego, który zapoczątkował serię konkursów przedmiotowych.
Uczniowie klas siódmych i ósmych, którzy zgłosili chęć udziału w konkursie, zmagali się
z testem obejmującym: tekst czytany, znajomość zagadnień gramatycznych, znajomość słownictwa oraz znajomość kultury – wiedzę o Nowym Jorku i Londynie (geografia, historia, kultura, zwyczaje).
Zgodnie z regulaminem konkursu, do stopnia rejonowego konkursu kwalifikuje się uczeń, który na stopniu szkolnym otrzymał minimum 40 na 50 możliwych do uzyskania punktów (80%). Niestety, nie udało się to żadnemu uczniowi naszej szkoły. Jednak gratulujemy odwagi i chęci do sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności językowych.

Mirosława Ciesielska