Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informacje

E-DZIENNIK - logowanie

E-DZIENNIK - instrukcja

Plan lekcji

Plan dowozów uczniów

Zajęcia pozalekcyjne

Dla rodziców

Lista podręczników

Kalendarz roku szkolnego

Kalendarz konkursów

Ochrona danych osobowych

Sprawozdanie finansowe za rok 2018

Dokumenty Szkolne

Statut szkoły

Ceremoniał szkolny

Koncepcja rozwoju szkoły

Plan pracy szkoły

Szkolny zestaw programów nauczania

Wymagania edukacyjne

Program wychowawczo - profilaktyczny

Regulaminy

Licznik odwiedzin:184685

PROJEKT PODRÓŻE Z MARIĄ KONOPNICKĄ”

Nasz oddział przedszkolny wziął udział w ogólnopolskim projekcie Podróże z Marią Konopnicką. Projekt skierowany był do placówek przedszkolnych oraz oddziałów   przedszkolnych przy szkołach im. Marii Konopnickiej z całej Polski. W dniu rozpoczęcia projektu, pierwsza placówka z listy otrzymała od autorek projektu literaturę Marii Konopnickiej oraz księgę podróży.
Na podstawie wybranego wiersza, opowiadania dzieci wraz nauczycielem tworzyły swoją pocztówkę i wklejały do księgi podróży. Kolejnym etapem projektu było umieszczenie w księdze podróży zdjęcia i krótkiej informacji na temat najciekawszego miejsca znajdującego się w danej miejscowości. Ostatnim etapem było wykonanie ilustracji do wybranego wiersza. Ilustrację do wiersza pt. ,,Pranie” wykonała Joanna Kmiecik.

Anna Walkowiak-Stefan