Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informacje

E-DZIENNIK - logowanie

E-DZIENNIK - instrukcja

Plan lekcji

Plan dowozów uczniów

Zajęcia pozalekcyjne

Dla rodziców

Lista podręczników

Kalendarz roku szkolnego

Kalendarz konkursów

Ochrona danych osobowych

Sprawozdanie finansowe za rok 2018

Dokumenty Szkolne

Statut szkoły

Ceremoniał szkolny

Koncepcja rozwoju szkoły

Plan pracy szkoły

Szkolny zestaw programów nauczania

Wymagania edukacyjne

Program wychowawczo - profilaktyczny

Regulaminy

Licznik odwiedzin:242767

Szkolny wolontariat

Działania Wolontariatu realizowane w roku szkolnym 2016/2017

W październiku rozpoczęto akcję na rzecz Fundacji Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „Pomóż i Ty”, podczas której rozprowadzono kalendarzyki – pomoce edukacyjne. Zebrana kwota przez Wolontariuszy została przesłana na rzecz Tej Fundacji.
Rozpoczęto również całoroczną zbiórkę baterii i środków opatrunkowych prowadzoną przez Wolontariuszy pod opieką Romany Szkaradek (w I półroczu roku szkolnym 2016/2017 zebrano ok. 200 kg).

W listopadzie Szkolny Wolontariat włączył się do ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza” prowadzonej pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej na rzecz Domów dla Dzieci
i zawodowych rodzin zastępczych. Przeprowadzono zbiórkę pieniędzy (groszy) wśród naszej społeczności uczniowskiej. Zebrane pieniądze zostały policzone, zapakowane i zostały przesłane do Organizatora w styczniu 2017r.

 

Wolontariusze pod opieką p. Romany Szkaradek i p. Mirosławy Ciesielskiej przygotowali podczas rekolekcji szkolnych dnia 5 – 7 grudnia 2016r.wystrój i przedstawienie pt. „Jałmużna”.

 

 

17 grudnia członkowie Wolontariatu pod opieką p. Romany Szkaradek, p. Agaty Kolańczyk,
p. Krystynę Pawlicką, p. Mirosławy Ciesielskiej brali udział w zbiórce żywności pod hasłem „Podziel się Wigilią” w supermarkecie DINO. Zebrane produkty zostały następnie przekazane dla 31 rodzin uczniów naszej szkoły.