Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

WYCIECZKA KLAS 4C I 4D DO LESZNA

12 grudnia 2018 uczniowie klasy 4c i 4d wraz
z wychowawcami udali się na wycieczkę integracyjną do kina Cinema 3D oraz do Parku Trampolin Euro Jump w Lesznie. Uczestnicy wycieczki najpierw obejrzeli film animowany dla dzieci "Miśków 2-óch w Nowym Jorku”, a następnie spędzili aktywnie czas na trampolinach Parku Euro Jump.
Zabawę uczniowie rozpoczęli od profesjonalnej rozgrzewki z trenerem, który nie tylko przygotował uczniów do zabawy, ale również przypomniał zasady bezpiecznego korzystania z trampolin. Uczniowie mieli do dyspozycji ściankę wspinaczkową z basenami gąbek, trampoliny sportowe oraz koszykówkę na trampolinach. Wszyscy bawili się w tym dniu doskonale, popisując się zwinnością, zręcznością
i gibkością, odkrywając w sobie nieznane dotąd zdolności akrobatyczne. W drodze powrotnej nie zapomnieliśmy o McDonald’s. Wycieczka minęła szybko, a młodzież wróciła do domu uśmiechnięta i zadowolona.

Dorota Kempa, Grażyna Konopka - Dworniczak