Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

JESIENNY TURNIEJ W TENISIE STOŁOWYM

W Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 2
w Rawiczu odbył się indywidualny Jesienny Turniej w Tenisie Stołowym. W turnieju grano systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów do 11 punktów.
W zawodach świetnie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły.
W kategorii klas IV- VI wśród dziewcząt drugie miejsce zajęła Jagoda Latuszek a trzecie Jagoda Węcłaś. W tej samej kategorii wiekowej wśród chłopców na drugim miejscu podium stanął Paweł Jańczak,a Oskar Wojciechowski zajął miejsce czwarte.
W kategorii wiekowej klasy VII-VIII oraz trzecie klasy gimnazjalne chłopcy z naszej szkoły zajęli całe podium. Zwyciężył Bartosz Jańczak, drugie miejsce zajął Łukasz Cichy, a na trzecim miejscu uplasował się Karol Antkowiak.
W turnieju dziewcząt w tej kategorii wiekowej wzięły udział tylko nasze dziewczęta, zatem rozegrany został między nimi mecz o pierwsze miejsce, w którym Aleksandra Jankowiak okazała się lepsza od Zofii Nowakowskiej.
Do zawodów przygotował uczniów i uczennice Arkadiusz Kaczmarek.
Laureaci otrzymali rakietki do tenisa stołowego oraz medale.

Arkadiusz Kaczmarek