Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

KOLOROWY ROK W KLASACH I-III

Chcemy, aby w naszej szkole eksplodowała niezwykła paleta barw. Paleta stworzona przez samych uczniów, którzy biorą udział w zabawie pod nazwą „Kolorowy rok”. Zabawa polega na tym, że uczniowie klas I, II i III,
w wyznaczoną środę miesiąca zakładają ubrania w określonym, wcześniej zaplanowanym kolorze.

Czytaj więcej...

HUHUHA NASZA ZIMA ZŁA

Zima nie odpuszcza, ale i my się nie dajemy. Uczniowie naszej szkoły pokazali, jak radzą sobie z mrozem i krótkimi zimowymi dniami… W środę 30 stycznia odbył się kolejny tematyczny dzień. Tym razem uczniowie prezentowali barwne zimowe czapki
z najróżniejszymi ozdobami, które z pewnością poprawiły humor niejednemu.

Czytaj więcej...

WYCIECZKA NA ŁYŻWY

Grupa uczniów z klasy 6a i 8c dnia 10 stycznia 2019r. udała się na lodowisko do Gostynia zakosztować przyjemności na lodzie. Niektórzy nieźle zasuwali, inni nieraz zaliczyli wywrotkę! Zabawa w berka również się odbyła!
Wykończeni po 2 godzinach przyjemności wróciliśmy do domu.

Agnieszka Pietrula

OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA

W styczniu nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu pt.” Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa”. Do konkursu zgłoszono 47 prac dzieci z klas 0-3. Kartki wykonano różnymi technikami z wykorzystaniem różnorodnych materiałów: bibuła, papier kolorowy, wata, koraliki, ozdoby, brokat ,cekiny, itp.

Czytaj więcej...

SPOTKANIE Z POLICJĄ NT. „BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE”

Dbając o bezpieczeństwo naszych uczniów
w czasie zbliżających się ferii zimowych w dniu 10.01.2019r. odbyło się w naszej szkole spotkanie  dla uczniów kl. O-VI z  asp. sztab. Panem Marcinem Spicą z rewiru dzielnicowych w Miejskiej Górce. Spotkanie miało charakter profilaktyczno-edukacyjny na  temat "Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych".

Czytaj więcej...