Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

WYMIANA POCZTÓWKOWA

Akcja, do której w roku szkolnym 2018/2019 przystąpiła klasa 2a, 2c oraz oddział przedszkolny dobiegła końca. Polegała ona na wymianie pocztówek z innymi przedszkolami oraz szkołami z całej Polski. Udział w akcji rozpoczęliśmy od wysłania kilku pocztówek.

Czytaj więcej...

KRAINA CZARÓW

Z okazji Dnia Dziecka w poniedziałek 03.06.2019 r. klasa I b wraz z wychowawczynią oraz dwójką opiekunów pojechała do ,,Krainy Czarów" w Ostrowie Wielkopolskim.
Na miejscu dzieci zostały zawiezione przez Magiczny Pociąg, gdzie mogły skorzystać
z salonu gier.

Czytaj więcej...

PROJEKT PODRÓŻE Z MARIĄ KONOPNICKĄ”

Nasz oddział przedszkolny wziął udział w ogólnopolskim projekcie Podróże z Marią Konopnicką. Projekt skierowany był do placówek przedszkolnych oraz oddziałów   przedszkolnych przy szkołach im. Marii Konopnickiej z całej Polski. W dniu rozpoczęcia projektu, pierwsza placówka z listy otrzymała od autorek projektu literaturę Marii Konopnickiej oraz księgę podróży.

Czytaj więcej...

KONKURS WIEDZY O SZACHACH

W SP w Miejskiej Górce odbył się szkolny konkurs Wiedzy o Szachach. Wzięło w nim udział 11 uczniów klas pierwszych uczęszczających na koło szachowe. Dzieci rozwiązywały różne zadania szachowe.
Uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy
a laureaci dodatkowo medale ufundowane przez Radę Rodziców.

Czytaj więcej...

LEKCJA W KINIE

Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej wzięli udział w niecodziennej lekcji.
17 maja w kinie „Promień” w Rawiczu dowiedzieli się skąd są dźwięki w piosenkach oraz w filmach dla dzieci.
Lekcja zaczęła się od obejrzenia bajki „Balerina”, która charakteryzuje się piękną choreografią, wpadającą w ucho muzyką
i angażującymi zwrotami akcji.

Czytaj więcej...