Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

W dniu 22 czerwca po mszy świętej na boisku szkolnym odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. W trakcie apelu dyrektor szkoły uhonorował kolejnych uczniów tytułem „Godny zaufania”. Uczniowie otrzymali certyfikat i metalową odznakę „Godny zaufania”, którą mogą nosić przez 12 miesięcy od momentu nadania. Tytuł „Godny zaufania” otrzymały: Karolina Wadas (klasa VIa)
i Karolina Krawczyk (klasa VIa).
Dyrektor przyznał Nagrody Dyrektora następującym nauczycielom odchodzącym na emeryturę: pani mgr Jolancie Mateckiej i pani mgr Marii Zielińskiej. Pożegnał również panią mgr Marzenę Nowak kończąca pracę w naszej szkole.
Następnie dyrektor szkoły wraz wychowawcami klas czwartych, piątych, szóstych i siódmych wręczyli uczniom świadectwa z wyróżnieniem. Takie świadectwo otrzymało 84 uczniów naszej szkoły. Pozostali uczniowie otrzymali świadectwa z rąk wychowawców w salach lekcyjnych.

Pan Dyrektor przypomniał, aby z letnich wakacji przesyłać do szkoły widokówki z wakacji.

Wspaniałych i bezpiecznych wakacji.