Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

OGÓLNOSZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY
„CZY W NASZEJ SZKOLE SĄ KSIĄŻKOWE MOLE?”

W czwartej edycji konkursu „CZY W NASZEJ SZKOLE SĄ KSIĄŻKOWE MOLE?” udział wzięło 11 uczniów z klas IV – VII. Uczniowie przez cały rok szkolny za wykonywane zadania zbierali punkty.
W wyniku całorocznej pracy trzy uczennice (Amelia Basińska – klasa 6a, Aleksandra Krysiak - klasa 6c, Wiktoria Stróżyk – klasa 4d) zebrały tę samą liczbę punktów zajmując jednocześnie pierwsze miejsce, za które otrzymały dyplomy i nagrody książkowe.
Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali książki „BOHATEROWIE ZIEMI RAWICKIEJ 1918/1919 r.” Henryka Hejduckiego z autografem autora.
Bardzo dziękujemy panu Henrykowi Hejduckiemu za ufundowanie nagród.

Romana Musioł i Mirosława Olszak