Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyniki całorocznego konkursu „Czy w naszej szkole są książkowe mole?”

W roku szkolnym 2016/2017 realizowana była III. edycja konkursu „Czy w naszej szkole są książkowe mole?” W konkursie udział wzięło 25 uczniów z klas IV – VI oraz 6 klas (4b, 5a, 5b, 5c, 6b, 6c).
Celem konkursu było kształcenie wrażliwości uczniów na odbiór słowa pisanego, rozbudzanie zainteresowań czytelniczych, zachęcanie i mobilizowanie uczniów do regularnego czytania, kształtowanie wrażliwości moralnej i estetycznej przez kontakt z literaturą  oraz właściwe zagospodarowanie wolnego czasu.
Uczniowie przez cały rok szkolny realizowali zadania i zbierali za wykonana przez siebie prace punkty. Także klasy biorące udział w konkursie wykonywały przydzielone zadania.
W wyniku całorocznej pracy zwycięzcą konkursu  została Katarzyna Skrzypek z klasy 6c. Na apelu ogólnoszkolnym Kasia otrzymała  nagrodę książkową i dyplom z tytułem „Przyjaciel książkowego mola” . Na drugim miejscu  uplasował się Jakub Barteczka z klasy 6c, natomiast dwa równorzędne trzecie miejsca zajęły: Amelia Basińska z klasy 5a i Aleksandra Siecla z klasy 6c. Wśród klas uczestniczących w konkursie I miejsce zajęła klasa 5a, II miejsce klasa 6c, III miejsce klasa 6b.
Zwycięzcom gratulujemy wytrwałości i rzetelności w wykonywaniu konkursowych zadań.

Mirosława Olszak, Romana Musioł