Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

NIEPOKONANI

W roku szkolnym 2016/ 2017 w szkolnej świetlicy powstała drużyna w piłce nożnej. - Początkowo uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej rozgrywali mecze między sobą, ale widząc ich talent itd. postanowiłem, że rozegrają mecze ze starszymi kolegami. Tak powstała  świetlicowa drużyna piłkarska składająca się głównie z uczniów klas trzecich, ale należy do niej również trzech chłopców
z młodszych klas.-
wspomina Arkadiusz Kaczmarek, wychowawca świetlicy.
Świetlicowa drużyna piłkarska rozegrała 12 meczów odnosząc siedem zwycięstw i pięć remisów. - Jestem bardzo dumny z drużyny. Ich postawa naprawdę jest godna podziwu. Przyznaję, iż zaczynając swoją przygodę jako ich  trener nie myślałem, że tak to się zakończy tzn. tak olbrzymim sukcesem. Widziałem w nich potencjał i to bardzo duży, ale nie sądziłem, że nie przegrają żadnego meczu grając przeciwko starszym klasom. Warto też wspomnieć o imponującym stosunku bramek, czyli aż 25 bramek zdobytych i tylko siedem straconych. Gratuluję moim zawodnikom i mam nadzieję, że w dalszych latach swojej nauki w naszej szkole uczniowie Ci będą rozwijać  swój niebywały talent do gry w piłkę nożną. Tego im z całego serca życzę. Na pewno też będę śledził  ich dalszą karierę i kibicował im podczas różnych turniejów szkolnych czy pozaszkolnych - powiedział trener Arkadiusz Kaczmarek.

Skład świetlicowej drużyny piłkarskiej:

Podstawowe ustawienie zawodników (system ofensywny 1- 4 - 3 - 3):

Bramkarz: Dawid Łapacz (klasa IIId),

Obrona: Martyna Szwarc (klasa IIId), Michał Zaradny (klasa IIIb), Patryk Szalkowski (klasa IIId), Krystian Krawczyk (klasa IIIa),  

Pomoc: Mateusz Ratajczak (klasa IIId), Oskar Wojciechowski (klasa IIId), Krystian Nowak (klasa IIIb),

Atak: Kacper Miler (klasa IIIc), Michał Wojtaszek(klasa IIId), Olaf Lokś (klasa IIIc),

Rezerwowi: Mateusz Szafraniak (klasa Ia), Michał Snadny (klasa Ia), Olaf Jarczewski (klasa IIa), Nikodem Gorszki (klasa IIIb), Hubert Mleczak (klasa IIIb), Krystian Zawieja (klasa IIId).

Mecze świetlicowej drużyny w piłce nożnej:

Z 4a:

Bilans: 3 zwycięstwa, 5 remisów, stosunek bramek 12 - 7

Wyniki: 2-0, 2-0, 2-1, 0-0, 1-1, 1-1, 2-2, 2-2.

Z 4b:

Bilans: 2 zwycięstwa, stosunek bramek 4 - 0

Wyniki: 2-0, 2-0,

Z 5a:

Bilans: 2 zwycięstwa, stosunek bramek 9- 0

Wyniki: 2-0, 7-0,

Ogólny bilans świetlicowej drużyny piłkarskiej:

12 rozegranych meczów: 7 zwycięstw, 5 remisów. Stosunek bramek 25-7

Arkadiusz Kaczmarek