Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

KONKURS NA NOWE LOGO SZKOŁY

W Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Miejskiej Górce rozstrzygnięto konkurs na nowe logo szkoły. Na konkurs wpłynęło 68 prac wykonanych przez uczniów, rodziców,
a nawet całe rodziny oraz nauczycieli.
W pierwszej turze konkursu zagłosowało 358 osób, które wybrały 16 prac finałowych. Następnie komisja konkursowa, powołana przez dyrektora szkoły Jarosława Latuska, wybrała jednogłośnie zwycięzcę konkursu, którym została praca
Grzegorza Skrzypka z klasy Va.
Logo w wykonaniu Grzesia trafnie nawiązuje do twórczości patronki Marii  Konopnickiej oraz tryska optymizmem. Od września 2015 roku logo będzie wykorzystywane na stronie internetowej szkoły, w wewnątrzszkolnych dokumentach oraz materiałach promocyjnych szkoły.
II miejsce (ex aequo) otrzymały prace następujących uczniów:
Kariny Szwarc z klasy IVc, Jakuba Wątora z VIa oraz Igora Kaczmarka z IIa.
Komisja konkursowa przyznała również 2 nagrody specjalne za pracę zbiorową rodziny Pana Mariana Grossa oraz pracę duetu Pani Renaty Ratajczyk (nauczyciela szkoły) i Pana Krzysztofa Zajczewskiego.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez SKO w Miejskiej Górce,
a laureaci dodatkowo otrzymali dyplomy i nagrody książkowe sponsorowane przez Pana Piotra Gancarczyka.