Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

XVI POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

19 czerwca 2015 roku na stadionie sportowym "Sparta" w Miejskiej Górce odbył się XVI Powiatowy Turniej Piłki Nożnej o puchar starosty rawickiego. Dziewczęta reprezentujące naszą szkołę wywalczyły
3 miejsce w całym turnieju. Każda zawodniczka otrzymała medal oraz nagrodę ufundowaną przez starostwo powiatowe.
Zdobywczynie brązowego medalu to: Subera Weronika, Langner Aleksandra, Horała Patrycja, Ratajczak Maria, Tomkiewicz Kamila, Włodarczyk Roksana, Barteczka Anna, Roszkiewicz Natasza, Szafraniak Katarzyna.
W kategorii chłopców nasza szkolna reprezentacja wywalczyła 3 miejsce w grupie. Wynik ten nie dawał awansu do dalszego udziału w turnieju. Uczniowie reprezentujący drużynę chłopców to: Skrzypczak Igor, Stachowski Marcin, Walkowiak Jakub, Szwarc Dominik, Staśkiewicz Aleksander, Juskowiak Mateusz, Wojciechowski Jan, Skrzypek Grzegorz.
Wszystkim zawodnikom życzymy dużo zdrowia i dalszych sukcesów.

Sławomir Polowczyk