Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

SUKCESY - rok szkolny 2018/2019

Powiatowe, drużynowe zawody w tenisie stołowym:
I miejsce dziewczęta w składzie Jagoda Latuszek 6a i Jagoda Węcłaś 6a
III miejsce chłopcy w składzie Mateusz Ratajczak 5d i Oskar Wojciechowski 5d

Indywidualny Jesienny Turniej w Tenisie Stołowym:
Kategoria wiekowa klasy IV-VI:
dziewczęta:
II miejsce Jagoda Latuszek 6a
III miejsce Jagoda Węcłaś 6a
chłopcy:
II miejsce Paweł Jańczak 5a
Kategoria wiekowa klasy VII - VII oraz III gimnazjalne:
chłopcy:
I miejsce Bartosz Jańczak 7c
II miejsce Łukasz Cichy 7c
III miejsce Karol Antkowiak 8b

Weronika Rabiega-Knychała, Alicja Stańczewska i Zofia Sulikowska – wyróżnienie za prace plastyczne w Konkursie Papieskim pt. Wolność i niepodległość w nauczaniu papieża JANA PAWŁA II

Powiatowy turniej tenisa stołowego o "Puchar Przewodniczącego Rady Osiedla Stare Miasto":
Kategoria wiekowa - klasy VII- VIII i III gimnazjalne
I miejsce Aleksandra Jankowiak 7c
II miejsce Bartosz Jańczak 7c
III miejsce Zofia Nowakowska 7c

Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom":
Kategoria wiekowa - klasy VII- VIII i III gimnazjalne
I miejsce Kacper Wysocki VIIc

II Powiatowy Konkurs Matematyczny TANGRAM MATEMATYCZNY
kategoria klas ósmych i klas trzecich gimnazjum
  I miejsce Jakub Barteczka z klasy 8c,
kategoria klas szóstych i siódmych
  II miejsce Zofia Kempa z klasy 7a,
kategoria klas czwartych i piątych
  III miejsce Weronika Nawrocka z klasy 5d

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur Matematyczny 2019:
Wojciech Węcłaś z klasy 4d
Stanisław Sroka
z klasy 6a
Jakub Barteczka
z klasy 8c

Laureaci Szkolnej Olimpiady Matematycznej:
klasy czwarte
1 miejsce Franciszek Wadas
2 miejsce Maksymilian Frąckowiak
klasy piąte

1 miejsce Natalia Giezek
2 miejsce Anna Maćkowiak
3 miejsce Rozalia Samól
klasy szóste

1 miejsce Stanisław Sroka
2 miejsce Patrycja Czternasta
3 miejsce Barbara Śliwa
klasy siódme

1 miejsce Aleksandra Jankowiak
2 miejsce Zofia Sulikowska
klasy ósme

1 miejsce Jakub Barteczka
2 miejsce Klaudia Śmierzchała

Zofia Kempa - I miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym
O Pióro Burmistrza Miejskiej Górki
Julia Potrzak - II miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym
O Pióro Burmistrza Miejskiej Górki

Całoroczny Konkurs Wiedzy o Australii
1. Jakub Barteczka (8c)
Natalia Hankiewicz (6b)
Bartosz Jańczak (7c)
Jakub Jaszczak (7c)
2. Dominik Niedźwiecki (5b)
Oliwier Zmysłowski (5b)
3. Katarzyna Skrzypek (8c)

Tydzień Języków Obcych
Konkurs Języka Angielskiego wśród uczniów klas IV
1. Kajetan Matuszczak (4c)
2. Maria Krzyżoszczak (4z)
3. Lena Szwarc (4d)

Konkurs Języka Angielskiego wśród uczniów klas V
1. Julia Potrzak (5a)
2. Maurycy Markowski (5c)
3. Antoni Stefan (5a)

Konkurs Języka Angielskiego wśród uczniów klas VI
1. Maria Kaczmarek (6a)
2. Igor Kaczmarek (6a)
3. Stanisław Sroka (6a)

Konkurs Języka Angielskiego wśród uczniów klas VII
1. Zofia Kempa (7a)
2. Karolina Wadas (7a)
3. Paweł Suchanecki (7c)

Konkurs Języka Angielskiego wśród uczniów klas VIII
1. Jacek Dworecki (8b)
2. Klaudia Bajon (8c)
3. Wojciech Kołata (8b)

Konkurs Literowania ''Spelling Master''
1. Maria Kaczmarek (6a)
2. Stanisław Sroka (6a)
3. Natasza Brzeskwiniewicz (4a)

Konkurs na najlepszy e-mail o tematyce walentynkowej
1. Emilia Jesiak (8b)

Konkurs na wykonanie kartki walentynkowej zawierającej życzenia w języku angielskim
1. Oliwier Zmysłowski (5b)
2. Sebastian Bandulet

Konkurs Śpiewania Walentynkowej Piosenki
1. 8c

Mistrzowie Rozwiązywania Łamigłówek
1. 7c

Konkurs Wiedzy Ogólnej o Krajach Anglojęzycznych i Niemieckojęzycznych
1. 7a

Najaktywniejsza Klasa Podczas Tygodnia Języków Obcych - 6a

Julia Potrzak - III miejsce w VII Międzygminnym Konkursie Języka Angielskiego dla klas V
Maurycy Markowski - wyróżnienie w VII Międzygminnym Konkursie Języka Angielskiego dla klas V

RODZINNY KONKURS POETYCKI „Nasze miasto naszą małą Ojczyzną”
I miejsce - Jan Pernak - klasa 5 b
II miejsce - Martyna Paluszkiewicz - klasa 6 a
III miejsce - Krystian Krawczyk - klasa 5 a
III miejsce - Mateusz Szymankiewicz - klasa 7 b

Szkolny Konkurs Języka Polskiego
I miejsce – Zofia Kempa – klasa 7 a
II miejsce – Patrycja Wilkowska – klasa 8 c,
Zofia Sulikowska – klasa 7 b
III miejsce – Jakub Barteczka – klasa 8 c

Szkolny Konkurs Czytelniczy „Czy w naszej szkole są książkowe mole”
I miejsce Amelia Basińska
II miejsce Anna Maćkowiak, Anna Wegnerowicz
III miejsce Natalia Hankiewicz