Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kamil Szyka drugi raz laureatem Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce

W dniu 18 czerwca 2014 w Chodzieży odbyła się uroczystość zakończenia XVIII Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce. Organizatorami konkursu byli: Stowarzyszenie Gmin
i Powiatów Wielkopolski, Samorząd Województwa Wielkopolskiego oraz Wielkopolski Kurator Oświaty. Patronat honorowy nad konkursem sprawował Marszałek Województwa Wielkopolskiego.
W uroczystości udział wzięli laureaci konkursu i nauczyciele. Nagrody i dyplomy laureatom oraz nauczycielom - opiekunom laureatów wręczali organizatorzy: Przewodniczący Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Wielkopolski oraz Kurator Oświaty. Jedynym laureatem konkursu z powiatu rawickiego był uczeń klasy V Szkoły Podstawowej w Miejskiej Górce Kamil Szyka. W roku bieżącym powtórzył sukces, który odniósł w roku ubiegłym. Opiekunem laureata (zarówno w roku 2013 jak i 2014) była Pani Małgorzata Czapiewska nauczyciel historii Szkoły Podstawowej w Miejskiej Górce.

Małgorzata Czapiewska