Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Żegnaj szkoło! Witajcie wakacje!

W dniu 26 czerwca 2014 o godzinie 8:00 odbył się apel podsumowujący kończący się rok szkolny 2013/2014. Uczniowie, którzy brali udział w konkursach organizowanych przez szkołę i zawodach sportowych otrzymali tego dnia nagrody i dyplomy.

O godzinie 17:00 w OKSiAL w Miejskiej Górce odbyło się uroczyste zakończenie edukacji uczniów klas szóstych naszej szkoły.
W uroczystości uczestniczyli oprócz uczniów klas szóstych przedstawiciele władz gminy, rady rodziców, rodzice szóstoklasistów, grono pedagogiczne i uczniowie klas piątych.
Uczniowie otrzymali świadectwa ukończenia szkoły podstawowej. 13 uczniów uzyskało świadectwo z wyróżnieniem. Tytułem Prymusa Szkoły została nagrodzona Patrycja Frąckowiak.

W dniu 27 czerwca po mszy świętej na boisku szkolnym odbyło się uroczyste zakończenie roku szklonego 2013/2014. Dyrektor szkoły wraz wychowawcami klas czwartych i piątych wręczyli uczniom świadectwa z wyróżnieniem. Pozostali uczniowie otrzymali świadectwa z rąk wychowawców w klasach lekcyjnych.