Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PIKNIK RODZINNY

W środę 25 czerwca br. dzieci ze Szkoły Podstawowej w Miejskiej Górki z oddziału przedszkolnego 3-4 latki wraz z rodzicami
i wychowawczynią Anną Jagła wzięli udział w PIKNIKU RODZINNYM w KARCU.
W programie były występy dzieci. Przedstawiły inscenizację pt. "Wiosno wiosenko". Zaśpiewały piosenki dla mamy i taty. Otrzymały drobne upominki na zakończenie roku szkolnego 2013/2014.
Po przedstawieniu części artystycznej dzieci udały się na spacer po lesie wraz z panem leśniczym Maciejem Kubackim. Rodzice w tym czasie przygotowywali pysznego grilla dla swoich kochanych pociech. Również umilił nam czas pan Tadeusz Krawczyk z Zakrzewa przewożąc dzieci bryczką po lesie. Dzieci brały udział w różnych zabawach i konkurencjach sportowych.
Przygotowanie pikniku wymagało sporo wysiłku zarówno ze strony rodziców, dzieci i wychowawczyni. Wysiłek ten przyniósł fantastyczne rezultaty. Wszyscy bawili się świetnie.
Dziękuję wszystkim, którzy pomogli w organizacji pikniku. Wiem, że zawsze można na was liczyć DRODZY RODZICE.

Anna Jagła