Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZAWODY W TRÓJBOJU LEKKOATLETYCZNYM I SZTAFETY 8x50

16 czerwca 2014 roku, na stadionie sportowym "Sparta", nasza szkoła organizowała zawody w trójboju lekkoatletycznym i sztafety 8x50 metrów dla gminnych szkół. Na zawodach wystartowały wszystkie szkoły z gminy Miejska Górka. Dwie drużyny, które uzyskały najlepszy wynik podczas igrzysk awansowały do finału powiatowego w Rawiczu oraz pierwszy najlepszy wynik w sztafetach.
Nasza reprezentacja szkolna uzyskała awans do finału powiatowego dziewcząt i chłopców.
18 czerwca 2014 roku w Rawiczu odbyły się Mistrzostwa Powiatowe w Trójboju Lekkoatletycznym oraz sztafety 8x50m. W kategorii dziewcząt i chłopców nasza reprezentacja w trójboju zajęła wysokie V miejsce natomiast w sztafetach w kategorii dziewcząt III miejsce a chłopców IV miejsce.
Naszą szkołe reprezentowali uczniowie: Młoda Dominika, Subera Weronika, Langner Aleksandra, Włodarczyk Roksana, Jórdeczka Aleksandra, Szalkowska Anna, Szafraniak Katarzyna, Krysman Ewa, Otto Zuzanna, Guzikowski Eryk, Warnawski Kamil, Skrzypczak Igor, Wojciechowski Jan, Skrzypek Grzegorz, Ptak Adrian, Czwojda Antoni, Grobelny Miłosz, Patalas Norbert.

Sławomir Polowczyk