Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

WYCIECZKA ŚWIETLICY OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZEJ „MAJSTER – KLEPKA”

Od października 2013 roku na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej
w Miejskiej Górce działa świetlica opiekuńczo-wychowawcza pod nazwą „Majster-klepka”. Podsumowaniem pracy i nagrodą dla jej uczestników była w dniu 07.06.2014r. wycieczka do parku linowego „Tarzan”
w Lesznie. Udział wzięło 20 uczestników
oraz 2 opiekunów.
Grupa wyjechała spod Szkoły Podstawowej w Miejskiej Górce. Po przyjeździe do Leszna dzieci zmagały się z trudnościami na wysokościach pokonując 2 trasy w parku linowym. Następnie cała grupa przeszła na stadion im. Alfreda Smoczyka w Lesznie gdzie odbywały się mecze Footballu Amerykańskiego. Uczestnicy poznali podstawy gry, którą do tej pory mogli oglądać w telewizji. Dzięki uprzejmości drużyny Leszczyńskiej Hunters, każdy mógł przymierzyć ochraniacze na piersi oraz kask zawodników. Po około godzinnej wizytacji na stadionie leszczyńskim udaliśmy się na posiłek, a następnie wróciliśmy do Miejskiej Górki. Uczestnicy byli zadowoleni i pełni wrażeń z wyjazdu.

Kamil Zbaraż