Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Artykuły

Sukcesy 2015-2016

 

SUKCESY - rok szkolny 2015/2016

Spychała Nicola - Wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Plastycznym pt. „W magicznym lesie”

Roksana Bzodek - Udział w konkursie recytatorskim i w konkursie plastycznym

Natalia Giezek - Udział w konkursie recytatorskim

Oliwia Kowalska - Udział w konkursie recytatorskim, udział w zawodach sportowych w Dłoni (I miejsce)

Justyna Ławniczak - Udział w konkursie OMNIBUS (III miejsce), udział w konkursie ortograficznym (IV miejsce)

Julia Janina Potrzak - Udział w konkursie OMNIBUS (III miejsce), udział w konkursie ortograficznym (IV miejsce)

Antoni Stefan - Udział w konkursie OMNIBUS (III miejsce), udział w konkursie ortograficznym (III miejsce), udział w zawodach sportowych w Dłoni (I miejsce)

Anna Maćkowiak - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR, I miejsce w Gminnym Konkursie recytatorskim klas drugich

Eryk Nogała - II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim klas drugich

Nawrocka Weronika, Dopierała Julia - Brązowe Pasmo w Przeglądzie Chórów Regionu Leszno

Igor Kaczmarek - I miejsce w szkolnym konkursie czytelniczym MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA, I miejsce w XVI Powiatowym Konkursie Recytatorskim kl. III, I miejsce w kategorii kl. I-III szkoły podstawowej w VII Turnieju Recytatorskim Literatury Polskiej im. Jana Pawła II pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Jutrosin, II miejsce w GMINNYM KONKURSIE PIĘKNEGO CZYTANIA I MÓWIENIA, II miejsce w Mini Olimpiadzie Języka Angielskiego dla klas III

Maria Ciesielska - II miejsce w szkolnym konkursie ortograficznym kl. III , - II miejsce w kategorii kl. I-III szkoły podstawowej w VII Turnieju Recytatorskim Literatury Polskiej im. Jana Pawła II pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Jutrosin

Stanisław Sroka - wyróżnienie w kategorii kl. I-III szkoły podstawowej w VII Turnieju Recytatorskim Literatury Polskiej im. Jana Pawła II pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Jutrosin, I miejsce w Mini Olimpiadzie Języka Angielskiego dla klas III

Adam Stachowicz - II miejsce w XI Ogólnopolskim Konkursie Dziecięcej Twórczości Literackiej „Młodzi Twórcy na Start”

Jagoda Węcłaś - wyróżnienie w XI Ogólnopolskim Konkursie Dziecięcej Twórczości Literackiej „Młodzi Twórcy na Start”

Nagroda dla klasy 3a w ramach akcji „Uzależnia mnie tylko sport” za pracę w konkursie „Szkoła bez używek”

Nina Jóska - Udział w Powiatowym konkursie recytatorskim w Rawiczu

Jernaś Mateusz - III miejsce - Konkurs szkolny z języka angielskiego dla klas III

Pietrula Martyna - wyróżnienie - Konkurs szkolny z języka angielskiego dla klas III

Amelia Basińska - III miejsce w szkolnym konkursie czytania, III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym „Czy w naszej szkole są książkowe mole”

Karolina Wadas - III miejsce w szkolnym konkursie czytania, udział w ogólnopolskich zawodach pływackich, I miejsce w Gminnym Konkursie  Pięknego Czytania i Mówienia

Jakub Słomiński - Wyróżnienie w szkolnym konkursie czytania

Zofia Kempa - udział i wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Barbie. Głos ma siłę!”, udział w konkursie „Baśniomistrz” (część literacka), udział w konkursach ortograficznych (gminnym i powiatowym), I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym „Czy w naszej szkole są książkowe mole”

Nikola Płucienniczak, Amelia Basińska, Maria Rydzyńska, Maja Goździk, Karolina Wadas, Maja Wojciechowska, Martyna Misiewicz - Brązowe Pasmo w Przeglądzie Chórów Regionu Leszno

Zawieja Kamil - I miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Przedmiotowej z Matematyki dla uczniów klas czwartych

Kamil Zawieja, Franciszek Szafrański, Maksymilian Bartczak, Jakub Twardowski - V miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Rawickiego

Łukasz Gryczka, Kamil Zawieja - I miejsce w Gminnych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Trójbo ju Lekkoatletycznym

Natalia Orłowska - udział w konkursie „Baśniomistrz”(część plastyczna)

Martyna Misiewicz - II miejsce w części plastycznej w konkursie „Baśniomistrz”

Maja Goździk, Karolina Wadas, Martyna Misiewicz - III miejsce w Gminnych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Trójboju Lekkoatletycznym

Łukasz Gryczka, Franciszek Szafrański, Kamil Zawieja, Martyna Misiewicz - II miejsce w turnieju Piłki Noznej Fundacji KA4RESPECT

Zofia Sulikowska - II miejsce w X Gminnym Konkursie Literackim o tytuł Baśniomistrza, wyróżnienie w VII Turnieju Recytatorskim Literatury Polskiej im. Jana Pawła II, II miejsce w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania i Mówienia, II miejsce w konkursie o tytuł mistrza zabaw językowych w ramach obchodów „Światowego Dnia Języka Ojczystego”, III miejsce w Gminnych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Trójboju Lekkoatletycznym

Patryk Grębowski - I miejsce w Gminnych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Trójboju Lekkoatletycznym

Marika Głowacz - wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym „Maszyny Szalkowskiego”, III miejsce w konkursie o tytuł mistrza zabaw językowych w ramach obchodów „Światowego Dnia Języka Ojczystego”, III miejsce w Gminnych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Trójboju Lekkoatletycznym

Karol Grzymisławski  - I miejsce w X Gminnym Konkursie Literackim o tytuł Baśniomistrza

Mateusz Szymankiewicz - II miejsce w gminnym konkursie fotograficznym „Pies, kot – moim przyjacielem”

Kewin Wyrzykiewicz  - III miejsce w VII Turnieju Recytatorskim Literatury Polskiej im. Jana Pawła II, I miejsce w Gminnych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Trójboju Lekkoatletycznym.

Alicja Stańczewska - wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym „Maszyny Szalkowskiego”

Weronika Rabiega-Knychała - wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym „Maszyny Szalkowskiego”, I miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Historycznej

Marcel Gwizdek - wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym „Maszyny Szalkowskiego”, wyróżnienie w konkursie powiatowym „W trosce o nasze bezpieczeństwo”

Michał Marciniak - I miejsce w gminnym konkursie plastycznym „Maszyny Szalkowskiego”

Zofia Nowakowska - Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Mój świat, moje marzenia”, II miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Historycznej

Aleksandra Jankowiak, Krzysztof Piotrowiak, Filip Maćkowiak - Wyróżnienia w gminnym konkursie plastycznym „Maszyny Szalkowskiego”

Bartosz Jańczak - „Baśniomistrz” (konkurs gminny – część plastyczna) – I miejsce Jakub Jaszczak, Miłosz Szwarc, Łukasz Cichy, Bartosz Jańczak - I miejsce w Gminnych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Trójboju Lekkoatletycznym (drużynowo)

Julia Bartkowiak, Aleksandra Jankowiak - III miejsce w Gminnych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Trójboju Lekkoatletycznym (drużynowo)

Kacper Wysocki, Aleksandra Jankowiak, Filip Maćkowiak, Krzysztof Piotrowiak, Łukasz Cichy - Turniej piłki nożnej fundacji KA4resPect dla roczników 2005 i młodsi – II miejsce (drużynowo)

Kacper Wysocki - ORLIK CUP – I miejsce (etap gminny – drużynowo), SZKOLNY TURNIEJ FIFA 2016 – II miejsce

Marzena Ciesielska - ŚWIETLICOWY TURNIEJ W CURLINGU STOLIKOWYM  - I miejsce , SZKOLNE ZAWODY W TENISIE STOŁOWYM – I miejsce , MISTRZOSTWA SZKOŁY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – III miejsce

Zofia Zaradna - Całoroczny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych (konkurs szkolny) I miejsce

Miłosz Szwarc - Całoroczny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych (konkurs szkolny) III miejsce

Krzysztof Piotrowiak - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR – najlepszy wynik wśród czwartoklasistów z Miejskiej Górki

Marzena Ciesielska, Aleksandra Krysiak - Udział w kampanii „Uzależnia mnie tylko sport”

Zofia Nowakowska, Aleksandra Jankowiak, Zofia Zaradna, Wiktoria Gross - Brązowe Pasmo w Przeglądzie Chórów Regionu Leszno

Mikołaj Haremski - Nagroda Dyrektora ZSS w Rawiczu w Regionalnym Konkursie Plastycznym pt.” Mój świat, moje marzenia”, I miejsce w IV Powiatowym Konkursie Plastycznym „ Malowana Wielkanoc ”

Hubert Nawrocki - I miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Przedmiotowej z Matematyki  dla uczniów klas piątych

Anastazja Gross - laureatka Gminnego Konkursu Plastycznego „Poranek”- ilustracja do utworu M. Konopnickiej

Szymon Andrzejewski - II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Rawickiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców

Kwiatkowska Hanna - III miejsce w Plastycznym Konkursie Ekologicznym „EKO- Pamiątka z wakacji”

Paluszkiewicz Kamila, Ratajczak Maria - wyróżnienie w Konkursie Ekologicznym „EKO- Pamiątka z wakacji”

Walkowiak Jakub - III miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym „O pióro burmistrza”

Dworecki Jacek - wyróżnienie w IV Międzygminnym Konkursie Języka Angielskiego

Wojciech Kołata, Hanna Kwiatkowska, Maria Ratajczak, Monika Rosik,

Kamila Paluszkiewicz, Martyna Dopierała - Brązowe Pasmo w Przeglądzie Chórów Regionu Leszno

Katarzyna Skrzypek - I miejsce w Plastycznym Konkursie Ekologicznym „EKO- Pamiątka z wakacji”

Świst Przemysław - I miejsce w Powiatowym Konkursie Młodych Dziennikarzy

Bajon Klaudia, Wilkowska Patrycja - II miejsce w XVII Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Rawickiego

Katarzyna Skrzypek, Patrycja Wilkowska, Laura Chalecka, Karina Szwarc,

Ala Andrzejak, Angelika Bachar, Kinga Dąbrowicz - Brązowe Pasmo w Przeglądzie Chórów Regionu Leszno

Barteczka Jakub - III miejsce w Powiatowym Rawickim Konkursie Informatycznym, II miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym

Ryznar Patryk - II miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Przedmiotowej z Matematyki dla uczniów klas piątych

Patalas Norbert - III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Maszyny Szalkowskiego”

Ratajczak Patryk, Skrzypczak Igor - III miejsce w Szkolnych Mistrzostwach Powiatu Rawickiego w Piłce Ręcznej Chłopców

Skrzypek Grzegorz - I miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Przedmiotowej z Matematyki, II miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym „Super Matematyk”, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny’, udział w Matematycznym Laboratorium Kultury w Poznaniu, II miejsce w III Gminnym Konkursie Matematycznym SUPERMATEMATYK

Grzegorz Skrzypek, Natasza Roszkiewicz, Katarzyna Szafraniak - Brązowe Pasmo w Przeglądzie Chórów Regionu Leszno

Tomkiewicz Kamila - II miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Przedmiotowej z Matematyki, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”, udział w Matematycznym Laboratorium Kultury w Poznaniu

Warnawski Kamil - I miejsce w klasyfikacji indywidualnej Mistrzostw Powiatu Rawickiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym, II miejsce w Szkolnych Mistrzostwach Powiatu Rawickiego w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców, III miejsce w Szkolnych Mistrzostwach Powiatu Rawickiego w Piłce Ręcznej Chłopców

Zbaraż Oliwia - udział w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych

Wojciechowski Jan - udział w Matematycznym Laboratorium Kultury w Poznaniu, II miejsce w Szkolnych Mistrzostwach Powiatu Rawickiego w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców, III miejsce w Szkolnych Mistrzostwach Powiatu Rawickiego w Piłce Ręcznej Chłopców

Guzikowski Eryk - II miejsce w gminnym konkursie wiedzy pożarniczej, II miejsce w Szkolnych Mistrzostwach Powiatu Rawickiego w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców, III miejsce w Szkolnych Mistrzostwach Powiatu Rawickiego w Piłce Ręcznej Chłopców

Juskowiak Mateusz - III miejsce w Szkolnych Mistrzostwach Powiatu Rawickiego w Piłce Ręcznej Chłopców

Strzępa Aleksandra - I miejsce w Szkolnym Konkursie Informatycznym uczniów klas szóstych

Julia Samól - II miejsce w Szkolnym Konkursie Informatycznym uczniów klas szóstych

Anna Barteczka - III miejsce w Powiatowym Rawickim Konkursie Informatycznym, Kangur Matematyczny - wyróżnienie

Wolsztyniak Adam - I miejsce w III Gminnym Konkursie Matematycznym SUPERMATEMATYK, III miejsce w Szkolnym Konkursie Informatycznym

Anna Barteczka, Wiktoria Śmigielska - Brązowe Pasmo w Przeglądzie Chórów Regionu Leszno

Katarzyna Wiśniewska - Powiatowy Konkurs Plastyczny " Malowana Wielkanoc" - II miejsce, Powiatowy Konkurs Plastyczny "W magicznym lesie" - wyróżnienie, Gminny Konkurs Fotograficzny "Pies ,kot - moim przyjacielem" - wyróżnienie

Miłosz Grobelny, Radek Przybył - III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Rawickiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej

Antoni Czwojda, Katarzyna Wiśniewska, Patrycja Wojtaszek - III miejsce w Powiatowym konkursie o ruchu drogowym

Bajon Bartłomiej - III miejsce w Szkolnej Olimpiadzie Przedmiotowej z Matematyki