Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Artykuły

Nasze sukcesy 2016/17

SUKCESY - rok szkolny 2016/2017

Hankiewicz Natalia – Laureatka Regionalnego Konkursu Plastycznego „Mój świat, moje marzenia”.

Jankowiak Aleksandra – I miejsce w SZKOLNYCH ZAWODACH W TENISIE STOŁOWYM,
I miejsce (drużynowo) w GMINNYCH ZAWODACH W TENISIE STOŁOWYM

Jańczak Bartosz –II miejsce w SZKOLNYCH ZAWODACH W TENISIE STOŁOWYM, I miejsce (drużynowo) w GMINNYCH ZAWODACH W TENISIE STOŁOWYM

Krysiak AleksandraI miejsce w szkolnym konkursie plastyczno-językowym na najtrafniejsze zilustrowanie angielskiego przysłowia

Nowakowska Zofia - I miejsce w szkolnym konkursie ZOSTAŃ MISTRZEM PIĘKNEGO CZYTANIA

Zieliński Damian – II miejsce w ŚWIETLICOWYM TURNIEJU W PIŁCE NOŻNEJ STOLIKOWEJ

Wysocki Kacper – V miejsce (drużynowo) w MISTRZOSTWACH POWIATU RAWICKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ

Klasa 5c otrzymała tytuł Mistrzowie Rozwiązywania Łamigłówek (konkurs zorganizowany w ramach Tygodnia Języka Angielskiego)

Klasa 5c – II miejsce w SZKOLNYM KONKURSIE ŚPIEWANIA KOLĘD

Frąckowiak Maksymilian, Sobkowiak Patrycja, Włodarczyk Julia, Bandulet Sebastian, Wawrzyniak Artur, Świergocka Zuzanna, Maćkowiak Zuzanna, Lewek Igor, Radoła Patrycja, Kwiatkowski Antoni - II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Grach i Zabawach klas I-III

Stelmach Kacper - II miejsce w Konkursie Plastycznym „Podaruj Komuś Życie”

Wadas Franciszek - Wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Kangur

Giezek Natalia - I miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym klas III

Paweł Jańczak - III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym klas III

Wyrzykiewicz Karina - II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym klas III

Samól Rozalia - II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym klas III

Lokś Olaf - Mistrz Matematyki w Powiatowym Konkursie Matematycznym klas III

Maćkowiak Anna - III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym klas III

Wojciechowski Oskar - Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym ,,Kangur”; Tytuł Mistrza Matematyki w Powiatowym Konkursie Matematycznym klas III w Rawiczu

Wojciechowski Oskar, Zawieja Krystian, Wojtaszek Michał, Strzępa Miłosz, Ratajczak Mateusz, Bőhm Aleksandra, Nawrocka Weronika, Pawlicka Patrycja, Skupin Roksana, Szczepaniak Julia - II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Grach i Zabawach klas I-III

Nawrocka Weronika - III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym klas III w Rawiczu

Dubicka Lena, Dopierała Julia, Nawrocka Weronika - Laureat w Regionalnym Konkursie Plastycznym Pt.” Mój Świat, Moje Marzenia”

Gryczka Marlena - I Miejsce w MISTRZOSTWACH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH w JUDO POZNAŃ

Hankiewicz Natalia - Laureat w Regionalnym Konkursie Plastycznym Pt.” Mój Świat, Moje Marzenia”, Brązowe Pasmo w Konkursie Chórów Regionu Wielkopolski Zachodniej Projektu Akademii Chóralnej – Śpiewająca Polska 2017

Gryczka Łukasz - II Miejsce w MISTRZOSTWACH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH w JUDO  POZNAŃ, II miejsce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców, II miejsce w MISTRZOSTWACH POLSKI Ju-Jitsu

Orłowska Natalia - I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Gościu siądź pod mym liściem”

Basińska Amelia, Wojciechowska Maja, Misiewicz Martyna, Wadas Karolina, Słomiński Jakub, Goździk Maja - Brązowe Pasmo w Konkursie Chórów Regionu Wielkopolski Zachodniej Projektu Akademii Chóralnej – Śpiewająca Polska 2017

Kempa Zofia - I miejsce w XVI Powiatowym Konkursie Informatycznym

Basińska Amelia - III miejsce w XVI Powiatowym Konkursie Informatycznym

Stefan Jakub - II miejsce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych W Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców (Etap Powiatowy)

Głowacz Marika - III miejsce w Powiatowych zawodach w Tenisie Stołowym

Jańczak Bartosz - Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2017

Szwarc Miłosz - III miejsce w XVI Powiatowym Konkursie Informatycznym

Zieliński Damian - II miejsce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych W Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców (Etap Powiatowy)

Jankowiak Aleksandra - III miejsce w Powiatowych zawodach w Tenisie Stołowym

Haremski Mikołaj - Nagroda w Regionalnym Konkursie Plastycznym Pt.” Mój Świat, Moje Marzenia”, Nagroda w Powiatowym Konkursie Plastycznym ”Gościu, Siądź Pod Mym Liściem, A Odpocznij Sobie!”, I  miejsce w  Powiatowym Konkursie Plastycznym „ 25 Lat PSP- Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”

Stachowski Szymon - II miejsce w  Powiatowym Konkursie Plastycznym „ 25 Lat PSP- Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”

Dopierała Martyna, Kołata Wojciech, Kwiatkowska Hanna, Paluszkiewicz Kamila, Pertek Wiktoria, Ratajczak Maria - Brązowe Pasmo w Konkursie Chórów Regionu Wielkopolski Zachodniej Projektu Akademii Chóralnej – Śpiewająca Polska 2017

Pecyna Kacper - II miejsce w Mistrzostwach SZKÓŁ PODSTAWOWYCH w CZWÓRBOJU DLA CHŁOPCÓW

Gwizdek Mikołaj - II miejsce w Mistrzostwach SZKÓŁ PODSTAWOWYCH w CZWÓRBOJU DLA CHŁOPCÓW

Walkowiak Jakub - II miejsce w Mistrzostwach SZKÓŁ PODSTAWOWYCH w CZWÓRBOJU DLA CHŁOPCÓW, I miejsce w Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w BIEGACH PRZEŁAJOWY

Hądzlik Kacper - I Miejsce w MISTRZOSTWACH WIELKOPOLSKI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH w JUDO, III miejsce w MISTRZOSTWACH POLSKI Ju-Jitsu

Wilkowska Patrycja - III miejsce w Mistrzostwach POWIATU RAWICKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Ryznar Patryk - II miejsce w Mistrzostwach SZKÓŁ PODSTAWOWYCH w CZWÓRBOJU DLA CHŁOPCÓW

Aleksandra Siecla - II miejsce w Powiatowym Konkursie „POTYCZKI Z JĘZYKIEM POLSKIM”

Barteczka Jakub - II miejsce w Powiatowym Konkursie „POTYCZKI Z JĘZYKIEM POLSKIM”

Dąbrowicz Kinga - III Miejsce w MISTRZOSTWACH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH w JUDO POZNAŃ

Karina Szwarc - I miejsce w V Powiatowym Konkursie  MŁODYCH  DZIENNIKARZY w Kategorii SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Julia Włodarczyk - I miejsce w V Powiatowym Konkursie  MŁODYCH  DZIENNIKARZY w Kategorii SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Świst Przemysław - II miejsce w V Powiatowym Konkursie  MŁODYCH  DZIENNIKARZY w Kategorii SZKÓŁ PODSTAWOWYCH