Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Artykuły

Sukcesy 2013-2014

SUKCESY - rok szkolny 2013/2014

Eliza Malcherek -  III miejsce w kategorii 11 – 13 lat w IX edycji Konkursu Plastycznego „GOSPODARSTWO TO NIE PLAC ZABAW” dla dzieci wiejskich – uczniów szkół podstawowych powiatu rawickiego.

Kacper Kusztelak – laureat w konkursie plastycznym „Praca – pasje, marzenia. Mój talent”

Hanna Kwiatkowska, Jakub Szpruta – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Praca – pasje, marzenia. Mój talent”

Daria Denes i Dominika Bystrzycka - III miejsce w powiatowych zawodach w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt

Szymon Strugała - I miejsce w Festiwalu Żywej Piosenki w kategorii od 10-13 lat

Piotr Wegnerowicz 4a, Aleksandra Strzępa 4a, Oskar Szczęsny 3c, Katarzyna Skrzypek 3c, Miłosz Szwarc 2c, Marlena Gryczka 1a – I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Judo

Karina Szwarc 3c, Łukasz Gryczka 2a, Kewin Wyrzykiewicz 2b, Korneliusz Szalkowski 6a – III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Judo

Grzegorz Skrzypek 4a – IV miejsce w Międzynarodowym Turnieju Judo

Kinga Dąbrowicz 3c, Mikołaj Wyrzykiewicz 6b, Maksymilian Bartczak 2c – V miejsce w Międzynarodowym Turnieju Judo

Szymon Strugała - I miejsce w I Międzygminnym Konkursie Piosenki
Anglojęzycznej dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów gmin Miejska Górka i
Krobia

Eliza Malcherek 5b, Amelia Florczyk 4a, Martyna Pietrula 1b, Wiktoria Płucieniczak 4a, Martyna Andrzejewska 5b, Mikołaj Haremski 3a, Wiktoria Pertek 3b, Oliwia Zbaraż 4a, Dominika Młoda 4a - NAGRODA PREZESA TOWARZYSTWA DZIECI I OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W RAWICZU W XX REGIONALNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM „MÓJ ŚWIAT, MOJE MARZENIA”

Klaudia ŚmierzchałaII miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Recytatorskim utworów Marii Konopnickiej

Kamila Tomkiewicz – I miejsce, Maria Pięta – III miejsce, Martyna Andrzejewska, Sandra Kaczmarek – wyróżnienie w VI POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNO – GRAFICZNYM  „PIĘKNO WOKÓŁ NAS”

Uczniowie klasy 5B: Dominika Wojtaszek, Eliza Malcherek, Klaudia Głowacz, Szymon Poprawa - wyróżnienie w WIELKOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM "NAMALUJ HISTORIĘ - POWSTANIE WIELKOPOLSKIE 1918"

Anastazja Gross z klasy 3A - laureatka konkursu plastycznego "CHWAŁA BOHATEROM" POWSTANIE WIELKOPOLSKIE OCZAMI MAJMŁODSZYCH

KONKURS PLASTYCZNY "ZWIERZYNA LEŚNA"
karegoria kl. 1 - 3
Wiktoria Pertek - I miejsce, Milena Misiewicz - II miejsce, Mikołaj Krzyżoszczak - wyróżnienie
kategoria kl. 4 - 6
Patrycja Wojtaszek - I miejsce, Eliza Malcherek - II miejsce, Jagoda Strugała - III miejsce, Katarzyna Szafraniak, Julia Grobelna, Wiktoria Sztur, Dawid Kląskała, Aleksandara Strzępa - wyróżnienie

Kamil Wzgarda - laureat WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z MATEMATYKI

Jakub Pawlicki – I miejsce w XVI Powiatowym Konkursie Muzyczno – Plastycznym Johann Strauss (syn)

Jakub Pawlicki - Grand Prix I Turnieju Recytatorskiego Poezji poświęconej Janowi Pawłowi II

Mikołaj Wyrzykiewicz – II miejsce w konkurencji Ne-Waza w kat. 60kg

Zofia Kempa – I miejsce w VIII Gminnym Konkursie im. Marii Konopnickiej w części plastycznej

Karina Szwarc i Patryk Rezner – I miejsce, Katarzyna Skrzypek – II i IV miejsce, Kinga Dąbrowicz – II i IX miejsce w Turnieju Judo Dzieci i Młodzików pod patronatem Ambasady Japonii w Polsce

Dawid Cłapka – III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Judo pod patronatem Wojewody Lubuskiego

Marlena Gryczka – I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Judo pod patronatem Wojewody Lubuskiego

Jakub Pawlicki – II miejsce w V Turnieju Recytatorskim Literatury Polskiej im. Jana Pawła II

Dominika Wojtaszek i Kamil Jankowiak – I miejsce w VII Powiatowym Turnieju Wiedzy o Mitach

Amelia Florczyk – I miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym o Pióro Burmistrza Miejskiej Górki

Kacper Staśkiewicz – I miejsce w konkursie historycznym „Z Dziejów Mojego Miasta”

Kacper Wciórka – III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym

Zuzanna Fetera – II miejsce i Szymon Strugała - III miejsce w XIII Rawickim Konkursie Informatycznym

Szymon Strugała – III miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym klas piątych

Oliwia Zbaraż – I miejsce i Zuzanna Otto – II miejsce w VIII Gminnym konkursie literackim o tytuł Baśniomistrza

Kacper Hądzlik – I miejsce i Jakub Walkowiak – III miejce w Powiatowym Konkursie Matematycznym klas III

Kamil Wzgarda – I miejsce i Miłosz Matuszczak – III miejsce w I Gminnym Konkursie Matematycznym „SUPERMATEMATYK”

Zuzanna Skroka – I miejsce i Kinga Śmierzchała – II miejsce w Powiatowym Konkursie Młodych Dziennikarzy

Kamil Szyka – laureat Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce