Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Artykuły

Sukcesy 2014-2015

SUKCESY - rok szkolny 2014/2015

Bartłomiej Bajon – III miejsce w Gminnym Konkursie Historycznym MIEJSKA GÓRKA W POWSTANIU WIELKOPOLSKIM

Wojtaszek Dominika - I miejsce w Powiatowym Konkursie Młodych Dziennikarzy

Wróblewska Maja - II miejsce w Gminnym Konkurs Ortograficzny o Pióro Burmistrza

Strugała Szymon - III miejsce w Festiwalu Żywej Piosenki – Bojanowo 2014, finalista Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2014/2015

Bystrzycka Dominika - III miejsce w powiatowych Zawodach Tenisa Stołowego

Denes Daria - III miejsce w powiatowych Zawodach Tenisa Stołowego

Krzyżoszczak Izabela, Michalina Sowińska, Dominika Wojtaszek - Srebrne Pasmo w XL Wielkopolskim Święcie Pieśni i Muzyki Śpiewająca Polska 2015

Pięta Maria    Wyróżnienie w Turnieju Recytatorskim Literatury Polskiej im. Jana Pawła II w  Jutrosinie

Ławniczak Adrian - I miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Baseballu, II miejsce w Pucharze Polski Juniorów Młodszych w Baseballu

Wolsztyniak Kacper- I miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzików w Baseballu

Gross Wiktoria - I miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gołaszyn 2015 oraz Srebrne pasmo w przeglądzie chórów

Rabiega - Knychała Weronika - I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym Krajobraz zimowy, II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym Wiosna pełna dźwięków

Norbert Patalas - I miejsce w Rawickim Konkursie Informatycznym

Andrzejewski Szymon, Walkowiak Jakub, Stachowski Marcin, Szypkowski Kamil, Skrzypczak Damian, Ryznar Patryk - II miejsce Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w trójboju lekkoatletycznym

Subera Weronika - II miejsce w MISTRZOSTWACH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Markowski Marcin - II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim Młodzi Twórcy na start

Sulikowska Zofia - II miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim, II miejsce w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania i Mówienia, II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym Krajobraz zimowy

Nowakowska Zofia - III miejsce w Konkursie Recytatorskim i Pięknego Czytania oraz Srebrne pasmo w przeglądzie chórów

Jańczak Bartosz - III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym

Jakub Szpruta - III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym Wiosna pełna dźwięków

Subera Weronika, Langner Aleksandra, Horała Patrycja, Tomkiewicz Kamila, Roszkiewicz Natasza, Szafraniak Katarzyna, Ratajczak Maria, Włodarczyk Roksana, Barteczka Anna - III miejsce w XVI Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej o puchar starosty rawickiego

Zuzanna Otto - Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Mój wolny czas, I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym Zwierzęta chronione w naszym regionie

Bajon Klaudia - Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Mój wolny czas

Wiktoria Płucieniczak - Laureatka Regionalnego Konkursu Plastycznego Mój świat, moje marzenia

Kołata Wojciech, Kwiatkowska Hanna, Pertek Wiktoria, Ratajczak Maria, Rosik Monika, Paluszkiewicz Kamila, Dopierała Martyna, Jesiak Emila, Skrzypek Katarzyna, Wilkowska Patrycja, Chalecka Laura, Szwarc Karina, Piasecka Nicola, Andrzejak Alicja, Bachar Angelika, Grzegorz Skrzypek, Katarzyna Szafraniak, Basińska Amelia, Goździk Maja, Rydzyńska Maria, Wadas Karolina, Wojciechowska Maja, Barteczka Anna, Idziak Magdalena - Srebrne Pasmo na XL Wielkopolskim Święcie Pieśni i Muzyki Śpiewająca Polska 2015

Haremski Mikołaj - Wyróżnienia w Regionalnym Konkursie Plastycznym Mój świat, moje marzenia, II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym Krajobraz zimowy, II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym Wiosna pełna dźwięków

Matuszewska Elżbieta - Wyróżnienia w Regionalnym Konkursie Plastycznym Mój świat, moje marzenia, I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym Krajobraz zimowy, II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym Wiosna pełna dźwięków

Roksana Bzodek - Wyróżnienie w  powiatowym konkursie Krajobraz zimowy

Skrzypek Katarzyna - Wyróżnienie w Grze Edukacyjnej w Projekcie CDEW

Wyrzykiewicz Kewin, Barteczka Jakub  - Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur matematyczny