Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ELIMINACJE DO MISTRZOSTW POWIATU RAWICKIEGO W PIŁCE RĘCZNEJ

W dniach 12, 13 i 14 lutego 2019r. Szkoła Podstawowa w Miejskiej Górce po raz pierwszy była organizatorem zawodów sportowych w nowej Hali Widowiskowo – Sportowej. Dzięki temu, że posiadamy pełnowymiarową salę sportową mogliśmy zaprosić zawodników ze szkół w Jutrosinie, Chojnie, Pakosławiu, Szkaradowie, Sowach, Dubinie na Eliminacje do Mistrzostw Powiatu Rawickiego w Piłce Ręcznej.
W rozgrywkach brali udział zarówno chłopcy jak i dziewczęta, startując w Igrzyskach Dzieci (klasy 4-6), oraz w Igrzyskach Młodzieży (klasy 7-8). Po trzydniowych zmaganiach nasza grupa dziewcząt klas 4-6 zdobyła 3 miejsce, co dało nam awans do Mistrzostw Powiatu Rawickiego.
Awansowały: Pietrula Martyna (bramkarz), Latuszek Jagoda (bramkarz), Mosiek Wiktoria, Szwarc Daria, Cicha Oliwia, Węcłaś Jagoda, Kolibabka Sara, Boryczka Wiktoria, Kowalska Oliwia, Niwczyk Zofia, Szwarc Martyna, Piotrowiak Zofia.
Wszystkim zawodnikom biorącym udział w turniejach serdecznie dziękujemy
i GRATULUJEMY!!!
Dziękujemy również młodzieży, która pełniła funkcje sędziów i organizatorów!!!

Agnieszka Pietrula