Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

SPOTKANIE Z LEŚNIKAMI

W Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Miejskiej Górce odbyło się spotkanie uczniów klas I z leśnikami z Nadleśnictwa Piaski. Panowie Maciej Kubacki i Maciej Rybacki
w bardzo ciekawy sposób przedstawili prezentację multimedialną o życiu lasu na przełomie 100 lat. Jednocześnie nawiązali do 100 lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.
Tego dnia odbyło się również uroczyste rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Plastycznego "Las - niemy świadek historii" pod patronatem Nadleśnictwa Piaski. Głównym celem konkursu było między innymi rozwijanie wyobraźni i wrażliwości artystycznej, pobudzanie inwencji twórczej, wyobraźni, poznawanie różnych form i technik plastycznych.
Konkurs cieszył się dużym powodzeniem, a temat okazał się bardzo ciekawy. Na konkurs wpłynęło dużo prac. Prace były wykonane na bardzo wysokim poziomie. Charakteryzowały się różnorodnością technik plastycznych.
Nagrody uczestnikom konkursu wręczyli zaproszeni goście oraz  pan Dyrektor Szkoły Podstawowej.

Laureaci:

I grupa klasy I-II:

1. Zofia Hankiewicz kl. II

2. Zofia Ratajczak kl. III

II grupa klasy IV-VII:

1. Natalia Domagała kl. VII

2. Milena Misiewicz kl. V

3. Aleksandra Becela kl. VI

III grupa uczniowie z niepełnosprawnością:

1. Mateusz Płucieniczak kl. VII

2. Jakub Szpruta kl. VII

3. Angelika Murlewska kl. II gimnazjum

    Katarzyna Frąszczak kl. II gimnazjum

    Kamil Majnert  kl. II gimnazjum.

Wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie bardzo dziękuję za zaangażowanie i udział. Zapraszam do uczestnictwa w następnych konkursach.

Anna Jagła